3D BASKI PROTOTİP

İvmeka olarak makina parkurumuzda çok sayıda FDM, farklı ebat ve hassasiyetlerde 3D printer hizmet sunmakta.  FDM baskı yöntemi prototipleriniz için en sağlam sonuçları sağlayan yaygın olarak da kullanılan bir yöntemdir. İstenilen renk, malzeme ve yüzey pürüzlülüğü, sağlamlık değerlerleri doğrultusunda sizlere en ekonomik prototipleme çözümleri sunmaktayız.

Renk

Malzeme temelinde tercih edebileceğiniz 12 renk seçeneğimiz mevcutken, prototiplerinizi nihai tasarımlarına en yakın hale getirmek için bir takım özel işçilikler uygularız. Farkımız sizlere yalnızca 3D baskı hizmeti sunmak değil, prototiplerinizin en gerçekçi hali ile buluşmasını sağlamak.

Mazleme

Başta ABS, PLA , HIPS, PETG, ABS PLUS, PLA PLUS gibi yaygın ve gelişmiş hammaddeler kullanmakla birlikte protiplerinizin gerektireceği birçok malzeme ile çalışmaktayız. Malzeme seçiminin en doğru şekilde yapılabilmesi için bunu sizinle birlikte karar vermekteyiz.

Kalite

Yazıcılarımızın çalışma hassasiyetleri değişkenlik göstermekle birlikte prototiplerinizin gerektirdiği hassasiyet için baskı alacağımız yazıcıyı birlikte seçiyoruz.

#solidworks #design #plasticinjection #sheetmetal #productdesign #3d #3dprinters #3dprinter #3dbaskı #3dprint #3dprinting #kayseri #cadprofesor #hizmeti #ürün #cartoon


Log out of this account

Leave a Reply

Facebook

Tık

  • 0
  • 168
  • 591
  • 4.986
  • 610.213