KeyShot 4 Eğitim Seti

 

Eğitim setinde 9 adet farklı tek kare sahne anlattım, haliyle ihtiyaç duyulan tüm KeyShot konularına değinmiş oldum. Haricinde anlatmadığım kaplama vs ayrıntıları için ayrıca video kaydedip açıklamalarını ekledim.

Animasyon bölümünde 2 adet örneğim var, ilkinde animasyonun neredeyse tüm detaylarını sizlerle paylaştım, ikincisinde ise ilk videoda anlatmadığım 3 adet seçeneği anlattığım bir animasyon daha anlattım. Videoları izlediğinizde animasyonun nasıl hazırlandığını görecek, kendi animasyonlarınızı nasıl yapacağınızı artık biliyor olacaksınız. KeyShot’ın sunduğu KeyShot VR için ayrıca bir video ve arayüz, tercihler ve menüler için de yine ayrıca videolar ekledim. Tüm bu videoların ayrıntılı bilgilerine aşağıda ki tablodan ulaşabilirsiniz.

Sette KeyShot’a dair aradığınız her bilgiyi bulabileceksiniz, diğer setlerimde sunduğum sürekli destek hizmetinden bu set ile de faydalanabilirsiniz. Bu sayede aklınızda hiç bir soru işareti kalmayacak.

Eğitim seti temini için lütfen mesaj bırakınız, geri dönüş yapılacaktır.

[contact-form subject=’keyshot bildirim’][contact-field label=’İsim-Firma’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Telefon’ type=’text’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]